Loading...
Arama

Yasal Uyarı

Kullanım Koşulları & Yasal Uyarı

1-) HgSaglik.Com, asla ve doktorların görevini yapmayı hedeflememektedir. HgSaglik.Com, tedavi sunumlarından öte okuyucularına genel olarak bilgilendirme yapmaktadır. HgSaglik.Com ’da yer bulan tüm bilgilerin doğruluğu kesinlik sağlamaz. Hastalığınızı, problemlerinizi ve tedavilerinizi mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Sizin için en sağlıklı ve doğru bilgiyi doktorunuzdan temin etmelisiniz. Önemle rica ederiz ki; hastalığınızı yada problemlerinizi doktorunuza iletmeden her hangi bir harekette bulunmayınız. Sitemizdeki yer alan tüm bilgilerden ve doğacak problem ve sorunlardan HgSaglik.Com mesul değildir ve sorumlu değildir. Tüm sağlık problemleriniz için doktorunuza danışınız.

2-) HgSaglik.Com ’da bulunan yönlendirme ve bilgiler kesin değildir ve tetkik, tedavi olarak kullanılamaz. HgSaglik.Com ’da bulunan makaleleri referans göstererek tedavi uygulamak size ve/veya hastaya zarar verebilir.  Sizin için en doğru tanıyı, tedaviyi ve gerekli  bilgiyi doktorunuzdan almalısınız.

3-) HgSaglik.Com site içinde bulunan yazı, yorum ve diğer bütün içerikleri istediği an değiştirme hakkına sahiptir.

4-) HgSaglik.Com okurlarının yaptığı tüm yorumlardan kullanıcının kendi sorumludur. HgSaglik.Com bu konuda kesinlikle sorumlu değildir. Sitemiz yapılan yorumları yayınlama hakkını saklı tutar. Yorum ile gelen soru ve tedavi bilgilendirme taleplerine cevap yazmamak ve herhangi bir geri dönüş yapmama hakkımız bulunmaktadır.

5-) HgSaglik.Com’da yer alan/ alacak reklamların içeriğinden reklam veren sorumludur. Reklamların içeriğinden, veya reklamlarda çıkan taahhütlerden HgSaglik.Com mesul değildir. Sitemizde adsense/adwords ve anlaşmalı kurumları da reklam verebilmektedir.

8- ) Bu kullanım koşulları ve Yasal Uyarı bilgilendirme bölümünü HgSaglik.Com değiştirme ve revize etme hakkını saklı tutar.

9-) HgSaglik.Com’u ziyaret eden ve/veya site içindeki makale ve yazılardan yararlanan herkes bu sayfada bulunan kullanım koşulları ve yasal uyarıyı kabul etmiş sayılır.