Loading...
Arama

Üç Adımda Günlük Cilt Bakımı

Günlük cilt bakımı için aşağıdaki üç basit adımı kullanarak cildinizi koruyabilirsiniz.
Cildinizi Temizleyin:
Cilt temizleme ürününüzü cilt tipinize göre seçin. (Kuru, yağlı, karma ciltler gibi). Eğer kuru bir cildiniz varsa orta ölcüde temizleme ürünlerini kullanın ve losyon ve alkol içeren ürünlerden uzak durun. Yağlı bir cildiniz var ise yağı uzaklaştıran su bazlı ürünler tercih edin.
Cildinizi Güneşten Koruyun:
Geniş spektrumlu güneş kremi tercih edin ve her gün kullanın. (30 SPF’den daha yüksek). Eğer dışarıda uzun süre kalacaksanız yüksek koruma faktörlü ürünleri tercih edin. Hassas bir cilde sahipseniz özelikle hassas ciltler için geliştirilen güneş kremlerini kullanın.
Cildinizin Özel İhtiyaçlarına Göre Tedavi Edin
Kuru ciltler için çok etkili ve ucuz birçok nemlendirici bulunmakta. Mutlaka iyi bir nemlendirici kullanın. Çizgileri ve kırışıklıkları azaltabilen, kahverengi lekeleri yok edecek veya sivilce ile savaşabilecek kadar çok sayıda ürün var. Mutlaka ihtiyaçlarınıza göre bu ürünleri kullanın.
Unutmayın en güzel giyisiniz cildiniz !!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*