Ana Sayfa / Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları
5 (100%) 1 vote

Bu sitede yer alan bilgiler 04.05.2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” uyarınca gerekli durumlarda iletişim sağlanabilmesi açısından eklenmiştir.

Sitemizde yer alan içerik, veri, materyal ve bilgiler (“İçerik”) çeşitli kaynaklardan (internet, gazete, radyo, tv vs.) derlenerek hazırlanmış ve yayınlanmıştır. Sitemizde yer alan tüm içerik bilgilendirme amacıyla yayınlanmıştır. Bir sağlık kuruluşuna veya doktorunuza başvurmadan sitemizde yer alan tedavi önerilerini ve ilaçları kesinlikle kullanmayınız. Bu durumdan doğabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.

Sitemizi ziyaret eden tüm ziyaretçiler bu kuralı kabul etmiş sayılır.

download microsoft office professional plus 2019 with volume licensing product key download official microsoft office 2016 professional visio bonanza can i use can i get official microsoft office professional plus 2013 product key unlicensed official how to install microsoft office professional plus 2019 with product key buy best i have a windows 10 pro product key but no disc