Loading...
Arama

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları 2020

Burun estetiğinin amacı burunda meydana gelmiş olan şekil ve fonksiyonel bozuklukları gidermektir. Bu birtakım şekil ve fonksiyonel sorunlara örnek vermemiz gerekir ise;

  • Kemerli burun yapısı,
  • Burun asimetrisi,
  • Burun ucu düşüklüğü,
  • Burun deliklerinin büyük veya küçük olması gibi sorunları sıralayabiliriz.

Yukarıda sıraladığımız 4 sorun gibi birtakım problemler burun estetiği ile giderilir. Günümüz teknolojisininde ilerlemesi sayesinde burun estetiği yapılırken birçok yöntem uygulanabilir. İstanbul genelinde burun estetiği fiyatları da bu yöntemlere göre farklılık göstermektedir.

Revizyon Rinoplasti Nedir?

Eğer burun estetiği operasyonu geçirdikten sonra şikayetleriniz hala devam ediyorsa ya da ortaya farklı istenmeyen problemler çıktı ise bu durumları düzeltmek adına yapılan işlemlere revizyon rinoplasti adı verilmektedir.

Burun estetiği yaptırdıktan sonra revizyon rinoplastiye gereksinim duymamanız için mevcut olan bütün sağlık geçmişinizi doktoronuz ile paylaşmanızı ve işlemden sonra revizyon oranının ne olduğunu danışmanızı öneririz.

Açık Burun Estetiği Nedir?

Açık burun estetiği, burun deliklerinin altından kesik açılarak gerçekleştirilmektedir. Bu kesik kısmın açılması doktorun daha geniş bir açı ile görebilmesini amaçlamaktadır. İyileşme süreci kapalı burun estetiğine göre daha uzun sürmektedir.

Kapalı Burun Estetiği Nedir?

Açık burun estetiği uygulamasına göre iyileşme süreci daha kısa olan kapalı burun estetiği, burun deliklerinin içerisinden yapılması sayesinde herhangi bir kesim yapılmaz ve bu sayede dikiş izleri bulunmaz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz kemerli burun yapısı ve burun ucu düşüklüğü gibi problemleri kapalı burun estetiği ile kolayca sonuca ulaştırılabilir.

İstanbul Burun Estetiği Fiyatları

Yazımızın girişinde de belirttiğimiz üzerine burun estetiği fiyatları bir çok nedene bağlı olarak değişmektedir. Teknoloji, ekipman, ameliyat türü gibi etkenler burun estetiği ameliyatının fiyatları yönünde belirleyici etkenler olmaktadır. Size yol gösterici olması açısından İstanbul genelinde ortalama fiyatlar belirtmek gerekir ise;

  1. Açık burun estetiği için ortalama 6.500 TL
  2. Kapalı burun estetiği için ortalama 8.500 TL
  3. Revizyon rinoplasti için ise ortalama olarak 5.000 TL gibi rakamları belirtebiliriz. Bu rakamlar devlet ve özel hastanelerin fiyatlarının ortalaması alınarak oluşturulmuştur.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*