Loading...
Arama

İbrahim Saraçoğlu Özel Bel Ağrısı Kürü

Bel ağrısı günümüzde genel olarak çeşitli hastalıklar sonucu veya çeşitli yaralanmalar sonucunda oluşmayan fakat oldukça sık bir şekilde meydana gelen rahatsızlık olarak bilinmektedir. Bel ağrısı ne kadar sürer? Bazı bel ağrıları 1 haftadan uzun sürebilmektedir. Bu gibi uzun vadeli ağrılar genel olarak 1 veya 1,5 ay içerisinde azalabilmektedir. Bel ağrısına çözüm olarak tıbbi açıdan ağrı kesiciler, masaj kremleri ve benzeri tedavi metotları uygulanabilmektedir. Bel ağrısını engelleme amacı ile ağır kaldırıyorken, masa başında oturmaktayken veya spor yapar haldeyken vücudumuza düzgün şekiller vermeliyiz. Belimize asla fazla yüklenmemeliyiz. Bel ağrısı için yine bazı egzersizler uygulanabilmektedir. Yine oldukça sık tekrarlanan ve istirahat beraberinde geçmeyen, oldukça şiddetli bel ağrılarında, bacak ağrıları ve uyuşmalar da eşlik edebilmektedir. Bu gibi durumlar da mutlaka doktora başvurulmalı ve tedavi süreci başlatılmalıdır.

Bel Ağrısı ve Meslek İlişkisi

Aşırı ağır, fiziksel aktiviteler ve ağır kaldırmayı gerektiren çeşitli meslekler de çalışmakta olanlar sürekli olarak öne eğilenler ve benzeri unsurları yerine getirenler risk faktörleri arasındadır. Bel ağrısına neler neden olur? Yine sürekli olarak araba kullanma, otobüs kullanma, kamyon kullanma gibi uzun süreli oturmayı gerektiren işler de bel ağrısını meydana getirebilen önemli faktörlerdendir. Aynı zaman da sürekli olarak ayakta durma, sürekli olarak oturmayı gerektiren çeşitli meslekler de bel ağrısı sıkça rastlanabilmektedir. Yine bel ağrısı her yaş gurubunda oldukça sık bir şekilde görülebilmektedir. Yaşın ilerlemesi beraberinde bel ağrısının oluşma olasılığı da git gide yükselmektedir. Yine bunda en önemli etkenlerden birisi omurganın hasar görme unsurudur. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bel ağrısına son derece iyi gelen bitkisel kürünü açıkladı.

İbrahim Saraçoğlu Bel Ağrısı Kürü

Özellikle de bilgisayar başında sürekli olarak oturan kişilerin boyun veya bel fıtığı olma olasılıkları son derece yüksektir. Saraçoğlu şifalı olan bitkiler beraberinde boyun ve bel fıtığı sorunları yaşayan kişilerin bu gibi ağrılardan kesin olarak kurtulabileceği kürü bizlere açıkladı. Bu bitkisel kür sayesinde artık eskisi gibi bel ağrısı yaşanan bölgelere soğuk baskılar veya çeşitli sıcak baskılar uygulamanıza gerek kalmıyor. Yine hareket etmeye devam edebiliyor ve ev işlerinizi, mesleğinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

İbrahim Saraçoğlu Bel Ağrısı Kürü

  • At kuyruğu
  • Klorsuz su

1 su bardağı içerisine klorsuz suyu koyun. Su kaynamış olmalıdır. İçerisine yine 2 – 3 yemek kaşığı at kuyruğu atmalısınız. Sonra bu karışımı kaynamaya bırakın kaynadıktan sonra yine bir süre ılımasını sağlayın. Yine lapa haline gelmiş olan bu bitkiyi fıtığın bulunduğu veya bel ağrısının oluştuğu bölgeye sürmelisiniz. Bu kürü bir hafta içerisinde 2 veya 3 defa uygulamalısınız. Ağrılarınızın zamanla hafiflediğini ve yine geçtiğini göreceksiniz. Yine bu kürü boyun fıtığı olan bölgeye de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*