Loading...
Arama

Göğüs Büyütücü Egzersizler ve Hareketler

Bazı bayanlar ufak göğüslerinden tatmin değildir ve daha büyük ve dik göğüs hayali kurarlar buna çoğunlukla erkeklerin büyük göğüslü kadınları tercih etmesi bazen de küçük göğüslerini büyütüp öz güvenlerini arttırma isteklerinden dolayı büyük göğüs sahibi olmasını isterler. İşte estetiğe gerek duymadan doğal göğüs büyütme egzersizleri ile göğüsünüz sıkı ve mükemmel bir şekle bürünebilir. Ancak göğüs büyütme hareketleri tek başına yapılırsa bu çok etkili olmaz o yüzden düzenli bir şekilde göğüs büyütme hareketleriyle birlikte göğüs kaslarının çalıştırılması bel ve bilek kaslarının da çalıştırılması daha etkili olacak ve daha güzel bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır.

İşte bu yerlerin çalıştırılmasıyla dolgun ve güzel bir sahip olmanız toplam üç egzersiz çeşidinin yapılmasıyla sağlanabilir. Bunlar kol ve bilek germe hareketleri, bench press hareketi ve arka kol kası ve prektoral göğüs kası hareketidir.

Birinci hareket çok basit ve çalışırken bile yapılabilecek bir harekettir. Bu hareketle hem göğüslerinize daha iyi bir masaj hem de kol ve bilek arasındaki koordinasyonu sağlamanız mümkün olacaktır. Bu hareketi küçük ağırlıklar çalışılarak veya uçak tenis topu büyüklüğündeki antreman topları kullanılarak yapılabilir.

İkinci hareket biraz daha kompleks bir harekettir. Burada benchte sırt üstü yatın dizleriniz bükük şekilde uygun bir ağırlıkla başlayarak aynı anda kollar dik olacak şekilde yukarı kaldırıp indirin.

Üçüncü harekette ise bir sandalye ucuna oturun ayaklarınızı biraz ileri götürüp sandalye ile kendinizi bir ileri bir geri itin ve göğsünüzün çalıştığı hissedin. Sandalyenin tekerlekli olması gerekmektedir ama unutmayın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*