Ana Sayfa / Erkek Sağlığı / Erkeklerin Zevk Aldığı (Erojen) Bölgeler

Erkeklerin Zevk Aldığı (Erojen) Bölgeler

Değerlendir

İş erojen bölgelere geldiğinde, doğru yerlerde gezindiğinizden emin olmalısınız. İşte çoğu kadının es geçtiği, belki de aklınıza daha önceden hiç gelmemiş olan, erkeklerdeki erojen bölgeler.

Kulaklar

Erkeklerin çoğu kulaklarına bir kadının temas etmesinden hoşlanır. Kulaklar, erkekleri heyecanlandırmak açısından kadınların genellikle unuttuğu erojen bölgeler. Baş parmağınız ve işaret parmağınızı kulak memesi üzerinde yukarıdan aşağı doğru kaydırın. Özellikle baş parmağınızı kulağının arka bölgesinde gezdirebilirsiniz. Kulak bölgesini öpmekten veya buralarda dilinizi gezdirmekten de çekinmeyin.

Alt Karın Bölgesi

Bel bölgesinden başlayarak ellerinizi sinsice ama yavaşça alt kısımlara doğru kaydırın. Ellerinizin sıcaklığını hissetsin, adeta milim milim ilerleyin. Alt karın bölgesi ve genital bölgesi arasına gelince, yatay hareketlerle gezmeye başlayın. Ardından, birden üst karın bölgesine doğru iki elinizi kullanarak hızlı bir geçiş yapın ve oradan tekrar alta doğru avuç içi sıcaklığınızı hissettirerek başlangıçta olduğu gibi aynı düzenle hareket edin. Bu, onu oldukça heyecanlandıracak, kesinlikle daha da fazlasını isteyecektir.

Boyun ve Ense Bölgesi

Parmaklarınızla veya tüylü bir objeyle boyun, ense ve köprücük kemiği üzerinde yapacağınız davetkar gezintiler de partnerinizi oldukça heyecanlandıracak. Farklı iki yerle aynı anda meşgul olmaya özen gösterin. Örneğin, bir elinizle boynunu hafifçe okşarken diğer elinizle ensesinde aşağı yönlü yavaş dokunuşlar yapabilirsiniz.

Üst Bacak Bölgesi

Bu bölgede aşağıdan yukarıya yönlü çok hafif temaslarınız partnerinizin aklının farklı yerlere kayacağı anlamına geliyor. Dizi ve genital bölgesi arasında ince ve hayali bir çizgi belirleyip işaret parmağınızı bu çizgide aşağı yukarı hareket ettirirseniz şaşırtıcı bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz. Diğer eliniz de çenenizin altında, sanki merak içerisindeymişsiniz gibi bir tavır takınabilirsiniz. Daha sonra da her iki bacak için her iki işaret parmağınızı aynı anda deneyebilirsiniz. Sizi ansızın kucaklamak isteyebilir, hazırlı olun.

İlginç Ama Zihni

Yavaşça kulağına eğilin ve kısık sesle bir şeyler söyleyin. Erkeklerin zihni, belki de en güçlü erojen bölgeleri. Bedenlerinin harekete geçmesi için bir takım kıvılcımlanmaların önce zihinlerinde gerçekleşiyor olması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Kadınlarda ve Erkeklerde Şankroid Hastalığı başlıklı makalemizde Şankroid Hastalığı Belirtileri, Şankroid Hastalığı Nasıl Oluşur? ve Şankroid Hastalığı Tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Haber

Hidrosel (Skrotumda Su Toplanması) Nedenleri ve Belirtileri

Değerlendir Testis çevresinde sıvı birikimi anlamına gelir. Küçük hidroseller büyük hidrosel eğilimi gösterebilir. Bu devamlılıkta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download microsoft office professional plus 2019 with volume licensing product key download official microsoft office 2016 professional visio bonanza can i use can i get official microsoft office professional plus 2013 product key unlicensed official how to install microsoft office professional plus 2019 with product key buy best i have a windows 10 pro product key but no disc