Erkeklerin Zevk Aldığı (Erojen) Bölgeler

İş erojen bölgelere geldiğinde, doğru yerlerde gezindiğinizden emin olmalısınız. İşte çoğu kadının es geçtiği, belki de aklınıza daha önceden hiç gelmemiş olan, erkeklerdeki erojen bölgeler.

Kulaklar

Erkeklerin çoğu kulaklarına bir kadının temas etmesinden hoşlanır. Kulaklar, erkekleri heyecanlandırmak açısından kadınların genellikle unuttuğu erojen bölgeler. Baş parmağınız ve işaret parmağınızı kulak memesi üzerinde yukarıdan aşağı doğru kaydırın. Özellikle baş parmağınızı kulağının arka bölgesinde gezdirebilirsiniz. Kulak bölgesini öpmekten veya buralarda dilinizi gezdirmekten de çekinmeyin.

Alt Karın Bölgesi

Bel bölgesinden başlayarak ellerinizi sinsice ama yavaşça alt kısımlara doğru kaydırın. Ellerinizin sıcaklığını hissetsin, adeta milim milim ilerleyin. Alt karın bölgesi ve genital bölgesi arasına gelince, yatay hareketlerle gezmeye başlayın. Ardından, birden üst karın bölgesine doğru iki elinizi kullanarak hızlı bir geçiş yapın ve oradan tekrar alta doğru avuç içi sıcaklığınızı hissettirerek başlangıçta olduğu gibi aynı düzenle hareket edin. Bu, onu oldukça heyecanlandıracak, kesinlikle daha da fazlasını isteyecektir.

Boyun ve Ense Bölgesi

Parmaklarınızla veya tüylü bir objeyle boyun, ense ve köprücük kemiği üzerinde yapacağınız davetkar gezintiler de partnerinizi oldukça heyecanlandıracak. Farklı iki yerle aynı anda meşgul olmaya özen gösterin. Örneğin, bir elinizle boynunu hafifçe okşarken diğer elinizle ensesinde aşağı yönlü yavaş dokunuşlar yapabilirsiniz.

Üst Bacak Bölgesi

Bu bölgede aşağıdan yukarıya yönlü çok hafif temaslarınız partnerinizin aklının farklı yerlere kayacağı anlamına geliyor. Dizi ve genital bölgesi arasında ince ve hayali bir çizgi belirleyip işaret parmağınızı bu çizgide aşağı yukarı hareket ettirirseniz şaşırtıcı bir tepkiyle karşılaşabilirsiniz. Diğer eliniz de çenenizin altında, sanki merak içerisindeymişsiniz gibi bir tavır takınabilirsiniz. Daha sonra da her iki bacak için her iki işaret parmağınızı aynı anda deneyebilirsiniz. Sizi ansızın kucaklamak isteyebilir, hazırlı olun.

İlginç Ama Zihni

Yavaşça kulağına eğilin ve kısık sesle bir şeyler söyleyin. Erkeklerin zihni, belki de en güçlü erojen bölgeleri. Bedenlerinin harekete geçmesi için bir takım kıvılcımlanmaların önce zihinlerinde gerçekleşiyor olması gerekiyor.

Bir cevap yazın