Loading...
Arama

Cinsel Gücü Arttıran Gıdalar ve Karışımlar

Kimyasal ilaçlar kullanmadan doğal gıdalarla ve bu gıdalarla yapılan karışımlarla cinsel gücü arttırmak mümkün. Peki cinsel gücü arttıran gıdalar nelerdir? İşte yanıtı. Cinsel iktidarsızlığın en önemli nedenlerinden biri kalp damar hastalıklarıdır. Cinsel performansı arttırmak için kullanılan ilaçlar, damarları genişlettiğinden dolayı bu etkiyi gösteriyor. Sağlıklı kişiler bu ilaçları kullandığında büyük ve küçük tansiyonu 10 mmHg kadar düşürüyor. Ancak, kalp ve tansiyon hastalığı bulunan kişilerde bu etki daha büyük olabiliyor. Genellikle bilinçsiz olarak kullanılan bu ilaçlar yerine, doğal gıdalardan takviye alabilmek mümkün. Çeşitli karışımlar ya da direkt olarak gıdayı tüketmek cinsel gücü arttırmada önemli rol oynadığından ilaçlar yerine bu yöntemi kullanmak daha faydalı olabilir.

Cinsel Gücü Arttıran Gıdalar Nelerdir?

Sarımsak: Tüm hormonları çalıştıran sarımsağın çiğ olarak tüketilmesi tavsiye ediliyor.

Zencefil: Tüm vücudu uyaran zencefil, hem bedenen hem de ruhen insana güç kazandırıcı etkiye sahip. Yemeklere katarak kullanabilirsiniz.

Ay Çekirdeği: Ülkemizde oldukça yoğun şekilde tüketilen ay çekirdeği de cinsel isteği arttırıcı özelliğe sahip. Ancak fazla tüketilmesi sonucunda sivilceler ve kilo artışına neden olabilmektedir.

Antep Fıstığı: Protein ve E vitamini bakımından zengin olan antep fıstığı cinsel isteği arttırıyor.

Karpuz: Karpuzun özündeki Citrulline adlı madde, vücudu rahatlatıyor ve kan damarlarının genişlemesini sağlıyor. Doğal viagra olarak anılıyor.

Yulaf Ezmesi: Hormonları düzenleyen ve vücut direncini arttıran yulaf ezmesi, özellikle kadınlarda etkili oluyor ve cinsel isteksizliğe son veriyor.

Kırmızı Acı Biber ve Karabiber: İnanılması güç ama acı da cinsel isteği arttırıyor. Yine de fazla kaçırmamanızda fayda var.

Maydanoz: Erkeklerde cinsel gücü arttırdığı ispatlanan maydanoz, vücut yorgunluğuna da iyi geliyor.

Kekik ve Nane: Kadınlık hormonlarının düzenli çalışmasını sağlayan bu bitkiler, vücudu da güçlendiriyor.

Vanilya: Çeşitli yemeklerde ve tatlılarda kullanılan vanilya, cinsel gücü arttırdığı gibi bedeni ve sinirleri güçlendiriyor.

Kuşdili: Hem erkeklerde hem de kadınlarda cinsel isteksizliği gideren kuşdili, tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırmaktadır.

Kereviz: İç salgı bezlerine etki ederek faaliyetlerini arttıran kereviz, erkeklerde cinsel gücü arttırıyor. 30’lu yaşlarda mutlaka tüketilmesi gerekiyor.

Üzerlik Tohumu: Maksimum 2 gram üzerlik tohumunu bal ile karıştırarak yiyebilir veya suyla içebilirsiniz. Cinsel gücü arttırmakta ve hamileliği kolaylaştırmaktadır.

Fındık: Yoğun lif, doymamış yağ asitleri ve yoğun E vitamini içerdiğinden dolayı sperm üretiminde artış sağlayan fındık, kolesterole karşı da korumaktadır. Günde 1 avuç tüketmelisiniz.

Çikolata: Beyinde mutluluk hissi veren hormonların salgılanmasında yardımcı olan çikolata, cinsel gücü de arttırmaktadır.

Kabak Çekirdeği: İçeriğindeki yoğun çinko ve doymamış yağ asitleri erkekler için oldukça faydalıdır. Günde bir avuç ve tuzsuz tüketmenizde fayda var.

Mesir Macunu: Mesir macunu karışımında bulunan bitkiler cinsel gücü arttırmaktadır.

Cinsel Gücü Attıran Karışımlar

1. Karışım

Mucize bir karışım ile çok daha iyi hissedebilirsiniz. 1 kilogram bal ile 100 gram ısırgan tohumunu karıştırarak her gün 1 kaşık yiyebilirsiniz.

2. Karışım

  • 1 kilogram bal
  • 100 gram kişniş
  • 100 gram ceviz
  • 100 gram arı poleni
  • 100 gram dövülmüş antep fıstığı
  • 100gram kırmızı ginseng
  • 100 gram kaymak
  • 100 gram toz zencefil
  • 3-4 gram safran
  • Bir miktar tarçın

Yukarıdaki malzemelerin tamamını balın içerisine ekleyin ve kaşıkla iyice karıştırın. Oluşan karışımı bir kavanoza boşaltın ve güneş görmeyen kapalı ve serin bir yerde muhafaza edin. Sabah ve akşamları bir kaşık yediğinizde etkisini kısa zamanda görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*