Loading...
Arama

Cinsel Gücü Artırıcı Özelliği Olan Bitkiler!

Cinsel sorunlar genellikle psikolojik sorunlardan kaynaklandığı uzman kişiler tarafından zaman zaman vurgulanmıştır. Bir çok hastalıkta ve rahatsızlıkta imdadımıza yetişen şifalı bitkiler cinsel sorun ve cinsel isteksizlikte de yine can simidimiz olabiliyor. Dünyaca bilinen cinsel gücü artırıcı özelliği olan mesir macunuda bir çok şifalı bitkinin birleşmesiyle oluştuğu zaten bilinen bir gerçektir. Eğer kimyasal ilaçlar yerine tamamen organik olarak cinsel gücü artırmak istiyorsanız mesir macunu bu konuda bir çok kimyasal ilaca taş çıkartacak kadar etkilidir. Manisa ilimizde mesir macununun meşhur olduğunu düşünürsek imkanınız varsa bu ilden tedarik etmeniz gerçek mesir macunu olması açısından aklınızda şüphe kalmayacaktır. Sadece mesir macunu değil cinsel gücü artırma anlamında bir çok faydalı bitki bulunuyor. Bitki hazinesi bu anlamda da oldukça zengindir. Cinsel gücü artırdığı bilinen bitkiler ve kullanım önerileri.

Cinsel gücü artırıcı özelliği olan bitkiler!

Kekik: Erkeklerde uyarıcı özelliği bulunur. Güçlü etkiler vardır.

Haşhaş Tohumu: Bilindiği gibi uyuşturucu yapımında kullanılan bir maddeyi içermektedir. Aynı zamanda devlet kontrolünde sınırlı olarak yetiştirilmesine izin verilmektedir. Cinsel gücü artırıcı özelliği de saptanmıştır.

Lavanta: Yemek ve salatalara konulacak bir kaç damla lavanta ile cinsel hayatınızda başka bir heyecan yaşayabilirsiniz.

Rezene: Bilinen en eski cinsel gücü artıran bitkiler arasında yer almaktadır. Her gün bir parça alınan rezene ile cinsel dünyanızda yeni kapılar açabilirsiniz. Ayrıca tohumu ile de çap yapılarak içilebilmektedir.

Vanilya: Marketlerde toz halinde satılan tatlı ve keklerde de kullanılan vanilyanın sinir sistemi üzerinde etkisi vardır. Kokusununda uyarıcı etkisi bulunur.

Roka: Roka salatası olarak ülkemizde oldukça meşhurdur. Bolca C vitamini içerir. Cinsel gücü artırıcı özelliği var.

Maydanoz: Bir çok faydalı olan yemeklerimizi süsleyen maydanozun cinsel yaşamda ki kaliteyi artıcı olduğu bilinir.

Zencefil: İçkilerde de kullanılan zencefilin yıllar boyunca insanların cinsel gücünü artırmak için kullanılmaktadır. Fazla kullanıldığı takdirde bağırsakta rahatsızlıklara sebep olabilir.

Bu ürünleri direk veya çeşitli yiyecek ve içeceklerin içine katarak uygun şekilde tüketme şansınız olacaktır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*