Loading...
Arama

7 Günde 3-4 Kilo Vermeyi Sağlayan Diyet

Kilo vermek isteyenler için özel diyet listelerini paylaşmaya devam ediyoruz. Şimdi paylaşacağımız diyet listesi 1 haftalık bir diyet listesidir. 1 hafta sonunda 3-4 kilo vermenizi sağlayacaktır. Eğer kısa süre içerisinde kilo vermek istiyorsanız bu diyeti uygulayabilirsiniz. İsterseniz hemen diyetimize geçelim.

1. Gün
Meyveler: İstediğiniz miktarda ve istediğiniz çeşit meyve yiyebilirsiniz. Meyve suyu tüketmeyiniz sadece taze meyve tüketiniz. Meyveleri doygunluk duyana kadar yiyebilirsiniz. Aynı zamanda en az 8 su bardağı su içiniz.

2. Gün
Sebzeler: İstediğiniz miktarda ve istediğiniz çeşit sebze yiyebilirsiniz. Sadece taze sebze veya pişmiş sebze tüketiniz. Sebzeleri veya sebze yemeklerini doygunluk hissi duyana kadar yiyebilirsiniz. Pişmiş sebze yiyecekseniz asla yağ kullanmayın. Aynı zamanda en az 8 su bardağı su içiniz.

3. Gün
Meyve ve sebzeler: İstediğiniz kadar meyve ve sebze karışımı tüketin. Fakat bunları ayrı ayrı tüketin. Doyuncaya kadar yiyebilirsiniz. Ayrıca 1 adet de muz ekstra tüketin. Aynı zamanda en az 8 su bardağı su içiniz.

4. Gün
Sebzeler, muz ve süt: 4.günde 6 adet muz, 3 su bardağı süt ve bir miktar sebze yiyeceksiniz. Sabah,öğle ve akşam 2 muz ve bir bardak süt ve akşama bir miktar istediğiniz sebze yiyeceksiniz.

5. Gün
Pilav ve domates: Bugün 1 kase pilav ve 6 adet orta boy domates yiyeceksiniz. Domatesler bitince o saatten itibaren de 10 su bardağı su için.

6. Gün
Pilav ve sebzeler: Sabah 1 kase pilav tüketin ve ondan sonra istediğiniz kadar çiğ veya pişmiş sebze tüketin. Aynı zamanda en az 8 su bardağı su içiniz.

7. Gün
Meyve, sebze ve pilav: Bu 7.günde meyve ve sebze tüketin ve 1 kase pilav yiyiniz.

Bu formül yağlarınızı hızlı bir şekilde yakmanızı ve kilo vermenizi sağlayacaktır. Ortalama olarak 7. gün sonunda 3-4 kilo vereceksiniz. Bu diyeti en fazla 2 ayda bir uygulayabilirsiniz. Bundan daha sık aralıklar ile tekrarlamayın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*