Loading...
Arama

2018 Özel Hastane Doğum ve Sezaryen Fiyatları

Evli çiftlerin hamilelik sırasında en çok düşündükleri hususlardan birisi doğum sürecidir. Sağlıklı bir hamilelik döneminden sonra sağlıklı bir doğum için arayışa giren çiftler genellikle özel hastaneleri tercih etmektedir. Ülkemizde sağlık koşulları oldukça iyileşmiştir ve devlet hastaneleri diğer birçok konuda olduğu gibi doğrum ve sezaryen konusunda da oldukça kaliteli hizmet vermektedir. Fakat yinede özel hastaneleri tercih etmek isteyenler için yaklaşık doğum ve sezaryen fiyatlarını sizlere vereceğiz.

Doğum ücretleri birçok faktöre göre değişiklik gösterebilmektedir. Öncelikli olarak özel hastaneler arasında ciddi farklar olabilmektedir. İsmi daha çok duyulmuş olan, daha uzman ve tecrübeli doktorlara sahip olan hastanelerde fiyatlarda doğru orantılı olarak artmaktadır. Ayrıca doğumun türü ve verilen ekstra hizmetler fiyatı ciddi anlamda değiştirmektedir. Sizler için bazı hastanelerden aldığımız verileri paylaşacağız. Bu verileri baz alarak sizlerde yaklaşık olarak doğrum ve sezaryen fiyatlarını tahmin edebilirsiniz. Sizlere bu konudaki tavsiyemiz düşündüğünüz hastane ile iletişime geçerek; direk olarak oradan fiyat almanız olacaktır.

Normal Doğum: 3600 TL
Epidural Normal Doğum: 5500 TL
Sezaryen Doğum: 7000 TL
Epidural Sezaryen: 7800 TL
Uzman Doktor Ücreti: 250 TL

Normal Doğum: 3800 TL
Epidural Normal Doğum: 4500 TL
Sezaryen Doğum: 5500 TL
Epidural Sezaryen: 6000 TL
Uzman Doktor Ücreti: 100 TL

Normal Doğum: 8600 TL
Epidural Normal Doğum: 9500 TL
Sezaryen Doğum: 12000 TL
Epidural Sezaryen: 13300 TL
Uzman Doktor Ücreti: 350 TL

Yukarıdaki listelerde çeşitli özelliklere sahip olan 3 hastanenin doğum ve sezaryen ücretlerini sizler ile paylaştık. Görüldüğü gibi fiyatlar arasında ciddi farklılıklar olabilmektedir. Bu nedenle hastane ile direk olarak iletişime geçerek fiyat almanız doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*