Loading...
Arama

2018 Güncel Saç Ekimi Fiyatları

Günümüzde oldukça popüler olan saç ekimi ile alakalı olarak en çok sorulan sorulardan birisi saç ekimi fiyatlarıdır. Sizlere 2018 yılı için uygulanacak olan saç ekimi fiyatlarını vermeden önce önemli olan bazı noktalara değinmek istiyoruz.

Öncelikli olarak saç ekimi oldukça önemli bir uygulamadır. Saç ekimi ile alakalı olarak özellikle internette çok fazla reklam görmekteyiz. Fakat bir çok yerde saç ekimi maalesef doktorlar tarafından yapılmamaktadır. Bu nedenle saç ekimi ile ilgili bir merkez veya klinik seçerken mutlaka konusunda uzman olan bir doktorun uygulamayı yapan kişi olmasına dikkat edin. Saç ekimi ciddi bir uygulamadır. Asepsi ve antisepsi kurallarına dikkat etmek gerekir. Uygulama öncesi, sırası ve sonrasında dikkat edilmesi gereken çok fazla husus vardır. Bu noktalar mutlaka konusunda uzman doktorlar tarafından ve doktor kontrolünde yapılmalıdır.

Yine bir saç ekim merkezi, kliniği veya hastane ile anlaşmadan önce araştırma yapmak önemlidir. Uygulamayı kimlerin yaptığı, deneyim seviyeleri önemlidir. Yine daha önce o merkezden hizmet alan kişilerin görüşleri oldukça önemlidir. Daha önce hizmet alan kişilere ulaşarak bu hizmetler ile ilgili yorumlarını dinlemek size iyi bir yol gösterecektir. Yorumların olumlu veya olumsuz oluşuna göre bir karar verebilirsiniz. Fakat burada ne kadar çok kişiye ulaşırsınız o kadar iyidir. Tabi ki yorumlarını dinlediğiniz kişilerin objektif olması da önemlidir.

Saç Ekimi Fiyatları

Bu hatırlatmalardan sonra saç ekim fiyatlarına gelelim. Saç ekimi fiyatlarını etkileyen bir çok faktör vardır. En önemli faktörlerden birisi ekim yapılacak alanın büyüklüğüdür. Aslında buradaki daha önemli kriter ekim yapılacak kök sayısıdır. Yapılacak bir kontrol ile yaklaşık olarak gerekli kök miktarı belirlenir ve buna göre bir fiyat çıkarılır.

Yine ekim yapılacak yer ve klinik önemlidir. İllere göre ve kliniklere göre fiyatlar değişebilir. Genellikle adı duyulmuş ve kaliteli hizmet veren kliniklerde fiyatlar yüksek olabilmektedir.

Ekstra detayları göz önünde bulundurmadan 2018 yılı için farklı saç ekimi merkezlerinden fiyatlar aldık. Aldığımız fiyatlar 3500 TL ile 17500 TL arasında değişmektedir. Dediğimiz gibi bir çok farklı kriter bu rakamı etkilemektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*