Ana Sayfa / Diyet Listeleri / 2 Günde 2 Kilo Verdiren Şok Diyet Listesi

2 Günde 2 Kilo Verdiren Şok Diyet Listesi

Değerlendir

Kısa sürede hızlı bir şekilde kilo vermek aslında çok sağlıklı değildir. Fakat bazı özel günlerde ve durumlarda hızlı bir şekilde zayıflamak gerekebilir. Bu durumda şok diyetleri uygulayabilirsiniz. Fakat şok diyetler sağlık açısından zararlı olabilir. Bu nedenle mutlaka bir uzman eşliğinde yapılmalıdır. Bu hatırlatmalardan sonra isterseniz hemen diyetimize geçelim. Bu diyet 21 günlük bir diyettir ve 2 günden fazla uygulamamak gerekir. Kişiden kişiye değişmek ile beraber yaklaşık olarak 2 kilo verirsiniz. 2 günde 2 kilo verdiren şok diyetimizin listesi aşağıdadır.

Diyet Listesi

Sabah: 1 adet haşlanmış yumurta
Ara Öğün: 1 adet yeşil elma
Öğle: 150 gram haşlanmış tavuk (yağsız ve derisiz), yağsız mevsim salata, 1 kase az yağlı yoğurt
Ara Öğün: 1 adet elma
Akşam: 150 gram haşlanmış tavuk (yağsız ve derisiz), yağsız mevsim salata

Not: Diyet sırasında bol bol su içiniz.

Bir önceki yazımız olan 1 Haftada 3-4 Kilo Verdiren Şok Diyet başlıklı makalemizde 1 Haftada 3 Kilo, 1 Haftada 3 Kilo Verdiren Diyet ve 1 Haftada 4 Kilo hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Haber

3 Günde 3 Kilo Diyeti (1200 Kalori Diyet)

Değerlendir Düşük kalorili bu diyet programı ile 3 günde 3 kilo vermeniz mümkün. Fakat bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

download microsoft office professional plus 2019 with volume licensing product key download official microsoft office 2016 professional visio bonanza can i use can i get official microsoft office professional plus 2013 product key unlicensed official how to install microsoft office professional plus 2019 with product key buy best i have a windows 10 pro product key but no disc